Září 2012

24.9 | u broke me, yes . u !

24. září 2012 v 20:59 | Limonáda . |  DENÍK
nepřítomnost ?
- ano dlouhá, ale člověk občas potřebuje upustit od všeho.. skoro měsíc jsem se snažila nepřipojovat na komnukační sítě a dokázala jsem to :D a život byl zase o něco jednoduší , nemusela jsem řešit ždáný věci.. řešila jsem jenom to s kým půjdu ven a co budu dělat odpoledne po škole .. tento měsíc pro mě něco jako osvobození a budu to často opakovat a doporučuji to :D je šílenost jak v dnešní době každý řeší jenom facebook, nějaký farmville a angry birds :D proč ? nevím. A bohužel tahle otázku zůstane dlouho nezodpovězená .

- škola u začíná nabírat obrátku a já jsem si v celku jistá, že jsem přes dva dlouhé měsíce prázdnin vypustila naprosto všechno co jsem mohla a při opakovacích písemných pracích si nepamatuju ani řádečku nějaký smysluplný věty . BOHUŽEL . pořád se snažím dokola si říkat, že to už nemůže být horší, ale pořád mě nepřestává překvapovat co si ty učitelé někdy vymyslí za uplný sra*ky :D omlouvám se, ale určitě mi všichni rozumíte :D


3.9 | První školní den :/

3. září 2012 v 11:09 | Limonáda . |  DENÍK

čus bus .

přijde mi uplně pitomně dementní jezdit na tenhle den na jednu hodinu do školy :D dám 67 korun jen tak abych si přišla poslechnout jakej bude rozvrh a co se bude dít, však je to každej rok to samý :D nebaví mě to, aspon jsem se dozvěděla že mám dobrej rozvrh, celej tejden do čtvrt na dvě a jednou až do půl sedmý :D ale to se dá přežít ! rozdělovali nám třídu takže je nás v jedný teď 32 o.O nemůžu pochopit, když už s 20 lidma sme tam měli bordel a dutky lítali jako vlaštovky, tak ve 32 lidech ?! no jsem na to velice zvědavá, s tímhle fakt good luck ! stávání v 5.20 . . no než si na to zvyknu bude to zase chvilku trvat ! :/ no doufám že máte lepší rozvrh a lepší stávání ! :D majte sa!