Květen 2013

NA TÉMA : NAROZENINY

25. května 2013 v 9:49 | Limonáda .

Dalším tématem na diskutování jsou "narozeniny" . Zajímalo by mě jak narozeniny slavíte, a jestli je vůbec slavíte, zažili jste nějakou takovou tu vaší velkou párty kde bylo 50 lidí ?
Já osobně, si šetřim velkou párty na 18. Což už bude brzo ! takže jsem zvědavá jak to dopadne, jinak 17tiny jsme slavila na diskotéce kde jsem se opila dostala pár dárků a celou neděli mi bylo špatně :D . Takže tak ! .. Já slavím hrozně ráda narozeniny ale nemusí bejt moje :D :)
Tak povídejte, přehánějte ! :)

Picture on theme | Summer

20. května 2013 v 10:59 | Limonáda . |  OBRÁZKY NA TÉMA
Tak to tu trochu oživíme . Jedete letos někdo k moři ? A kam ? :)DISKUTUJEME !

19. května 2013 v 22:25 | Limonáda.

Články ve kterých se jenom diskutuje na různá témata. můžete si vybra pokud vás něco zajímá a přispět vás komentář a názor. Zapojte se ! Každý váš názor a komentář mě moc zajímá ! :]
Affiliates

19. května 2013 v 20:29 | Limonáda .

SEZNAM | SPŘÁTELENÍ


NA TÉMA : LÉTO

19. května 2013 v 10:09 | Limonáda .

Takže ? co máte naplánovaného ? Nějaká dovolená, nebo máte brigádu, nebo zůstanete doma ?
Moje prádzniny budou probíhat tak že první měsíc budu mít brigádu, takže si snad vyděláme nějakou tu korunku. :D . A pak ? Žádný moře, žádná dovolená, takhle už je to asi 3 roky :D . Už bych se nejradši někam vydala no. Uvidíme, snad mě letos něco překvapí a někam se podívám ! :D . A kdyby náhodou ne, tak budu s přítelem, tak snad si to užiju aspoň s ním, a jestli to letos vyjde začnu si už dělat řidičák ! :D muhahaha, další pirát silnic ! :)

Tak povídejte, přehánějte. Jsem moc zvědavá ! :P

Týden praxe za mnou ! JUHŮ ! :)

18. května 2013 v 12:29 | Limonáda . |  DENÍK

nebojte se !

někdo mi tu psal, že je škoda, že jsem se na blog vykašlala. Já jsem se na blog nevykašlala, ale když tu nechci být tak tu prostě nejsem, blog není moje povinnost. A navíc být jsem tu ani nemohla, ani nechtěla. Jelikož jsem na hotelové škole obnáší to i týden praxe v měsíci. Takže jsem ráno stávala v pět a každej den se vracela domů v 6 :D no jako jsem ještě teď uplně vyřízená. Byla jsem na restauraci, takže jsem to uměla. Protože i normálně pracuju na brigádě jako servírka :) . Bylo to fajne, probíhalo to uplně super, každý ráno jsme přišli na restauraci a prosřeli příbory, vysáli a uklidili. Prostě to co bylo potřeba :D .. Pak jsme šli prodávat svačiny malým prvňáčkům na první stupeň :D . No to byla sranda, jak všichni chodili a říkali dobrý den. Apod :D . Byli děsně roztomilýý :) . No a potom vlastně začali chodit lidi do tý restaurace. Bylo to super, hrozně ráda pracuju s lidma v jakýkoliv směru :) .

Doufám, že vy jste se tu měli super, teď bych tu normálně zase měla trávit čas. Akorát mě štve ta návštěvnost, snažila jsem se jí co nejvíc zvýšit a teď budu ráda, když budeme mít stovku za týden :D Ale co nevadí, i tak na mě myslíte, já to moc dobře vím !! :D :P
NÁVŠTĚVNOST (6.5. 2013 - 12.5. 2013)

13. května 2013 v 20:19 | Limonáda . |  STATISTIKA
Pondeli: 26
Utery: 37
Streda: 51
Ctvrtek: 37
Patek: 59
Sobota: 24
Nedele: 16

Celkem: 250
------------------------------------
No a jdeme výš a výš ) moc vám děkuju !! ♥ O 49 víc lidí než minulý týden ! :D vypadá to nadějne ! :P
Jak se máte ? :]

Achjo, práce na celý víkend.

10. května 2013 v 22:29 | Limonáda . |  DENÍK

ČAUTE !

. Mno, takže jak začít, asi tak, že tu v sobotu a v neděli nebudu. Musim jít do práce. Pracuju v jedný restauraci tady u nás. A poprosili mě, jestli bych nešla na celý tyhle dva dny. Jako jó. Fajn, budou peníze. Ale nějak jsem zlenivěla. A moc se mi nechce. Ale to si říkám vždycky a pak když tam jsem tak mi to nějak nevadí, hlavně jsem tam poznala strašně moc lidí. Hlavně já jsem taková, že jdu po ulici a zdravím lidi, i ty který neznám. Takže tímhle si nepřijdu aspoň jako debil no :D .Ale co nejvíc mě štve, že nebudu s přítelem :( Chjo, vidíme se teď v poslední době hrozně málo, kvůli škole. A moc nám to neprospívá si myslím. Ikdyž si vždycky říkám, budeme se na sebe víc těšit, KECY ! . nejradši bych byla pořád s ním :D .No takže uvidíme. Takže se omlouvám , za to že nebudu aktivní, což mě moc štve protože jak koukám na toplist. Máme 57 lidí za den, což je to co se mi mohlo jenom zdát a ono se to vážně povedlo ! Super. Moc děkuju :] . a také je super jak jste se zapojili do článku : NA TÉMA KNÍŽKY . Jako až k neuvěření, že z vás tolik čte, ani jsem si to nemyslela. skoro žádý negativní komentář k knihám! Což vám moc děkuju, že jsme čtení ještě tolik nezavrhli :D . Možná něco přednastavím, ať se mi tu nenudíte ! :)

Tak se tu mějte famfárově :*

NA TÉMA : KNIHY

9. května 2013 v 20:20 | Limonáda .

KNÍŽKA ?

Čtete vůbec v dnešní době ještě někdo ? Opravdu, tohle mě zajímá, protože lidi v mém okolí vůbec. Pár lidí co znám čtou knížky. Jsem mezi nima . Miluju čtení, někdy je knížka lepší než film. Např. Pán prstenů. Kniha mě tak moc zaujala, film už tolik ne.. A je to takhle u více knížek. :D Třeba povinnou četbu do školy už mám přeečtenou . Ale miluju knihy s tématikou drogy, láska, holčičí problémy :D . Jako každá z nás snad ! . Byla bych ráda kdyby jste mi napsali jakou knihu máte uplně nejradši. Já třeba "My děti ze stanice zoo ". Opravdu tuhle knížku jsem četla už tak 3x . MYSLIM ! :DD.


Tak pište, opravdu mě zajímá váš názor :)

1 ooo LIDÍ !

8. května 2013 v 21:32 | Limonáda. |  STATISTIKA

GRATULUJI BLOGU !

Ano ! Dneska jsme přesáhli na blogu 1 tisíc lidí ! :))
Moc vám chci poděkovat, že můj blog navštěvujete, doufám že se návštěvnost bude jenom zvyšovat jako kvalita blogu . Furt přemýšlím, jakej nápad bych sem ještě mohla hodit. Musí vymyslet něco co vás tu bude bavit :D )).