Prosinec 2013

Bleskovka 1 | DIPLOMY

31. prosince 2013 v 11:20 | Limonáda . |  SOUTĚŽ - BLESKOVKA
Děkuju Všem za účast. Zde jsou Vaše ceny :) . Doufám, že se vám diplomky budou líbit :)NA TÉMA : SEN

30. prosince 2013 v 13:59 | Limonáda .

Diskutujeme na téma : Sen

Řekněte mi třeba váš nejkrásnější sen co se vám kdy zdál.. nebo nějaká noční můra ?

Mě se třeba hrozně dlouhou dobu zdávalo že jsme šla s rodičema do sklepa a oni se schovali a mě nechali snít nějaký obludě :D. Dík bohu, že už se mi to nezdá ! Pěkně jsem se bála :D A nejhezčí sen ? To když se mi zdá že jsem na dovolený.. :D Věříte na snář ? Já třeba pokaždé když se mi něco zdá si hned něco vyhledám.. Abych věděla jestli to něco znamená, ale nikdy se mi to nijak nesplnilo.. :D TAK POVÍDEJTE, PŘEHÁNĚJTE !


Chcete i jiná témata na diskutování ? ZDE . Nebo vás napadlo o čem by jsme mohli diskutovat, taky určitě napište do komentářů budu jedině ráda když mi pomůžete s nápadama :)

Bleskovka 1

29. prosince 2013 v 15:49 | Limonáda . |  SOUTĚŽ - BLESKOVKA

BLESKOVKA.

1. Nejlepší dárek který si dostal/a k Vánocům ?
2. Sněží u Vás ?
3. Máš ráda zimu ?
4. Co plánuješ na Silvestra ?
5. Co chceš na diplom ?
6. Tak se měj pěkně, ozvu se ti na blog ?

Dnes mě orpavdu nenapadl žádný nápad na článek, tak sem přináším bleskovku. Je jedno kolik lidí se zúčastí, až prostě uzavřu komentáře tak je konec ! .

LIMČA .

SONB | Jednorázové kolo - VYHLÁŠENÍ

28. prosince 2013 v 11:59 | Limonáda . |  SOUTĚŽ - SONB
Takže v jednorázovém kole SONBu vyhrávááá s nejvíce hlasy Emdicka


GRATULUJI. → Vyhrála jsi spřátelení semnou, pokud chceš napiš sem do komentářů :)
+ Reklama na blogu.Picture on the theme | Candles

27. prosince 2013 v 11:49 | Limonáda . |  OBRÁZKY NA TÉMA
Jste ještě někdo tak strašně ujetej na svíčky jako já ? )) Nekonečno vůní, nekonečno barev, nekonečno druhů !VŠECHNO NEJLEPŠÍ LIMONÁDO.

26. prosince 2013 v 23:19 | Limonáda . |  DENÍK

Nejdřív jsem vůbec přemýšlela, jestli vám to sem mám napsat. Že dnešní den je pro mě důležitý. Mám 18té narozeniny.. Nemám ráda takovýto jak je okolo mě moc lidí apod.. Takže to nějak neslavim jenom v sobotu pujdu na pařbu :D . To bude všechno. Dostala jsem konečně pořádnou žehličku na vlasy.. ani nechci vědět kolik ta mrška stála.. Ale mámy pohled za to stál když mi málem před chvíli spadla :DDD. Jsem trochu nešika no. Jinak.. Strašně moc lidí si na mě vzpomnělo na FB.. Asi už 50.. Ani jsem s tím nepočítala.. Pár smsek.. Ale jinak je to pro mě den jako každý jiný :D .


Dárečků jsem dostala habaděj od kamarádů .. Ani jsem nepočítala s tím kolik lidí si vzpomene a popřeje. TAK TEDA VÍTÁM SE MEZI DOSPĚLÁKAMA ! Asi vám sem hodim i nějaký ty fotky zítra ať máte přehled jak Vaše Limo měla štědrého ježíška a narozeniny. Když si ty články po sobě tak čtu tak opravdu vidim, že nejsem žádnej typ na nějaký dlouhý psaní :D Nejde mi to tak moc bych vám toho vždycky chtěla napsat, ale jak dojde na lámání chleba neřeknu absolutně nic.. Jdu hrát The sim.. ČÁO ! :*

LIMONÁDA. Sikeira Templates

Návštěvnost (16.12. 2013 - 22.12. 2013)

25. prosince 2013 v 19:49 | Limonáda . |  STATISTIKA
Čaute, tak jsem u přítele. Jenom jsem si odběhla na chvíli na blog zkouknout co se tu děje.. A návštěvnost zase uplně luxusní) Moc VÁM děkuju. Dávám sem návštěvnost za minulý týden. Moc dík)

Pondeli: 20
Utery: 49
Streda: 25
Ctvrtek: 31
Patek: 26
Sobota: 54
Nedele: 103

Celkem: 308

Limonáda. ♥

Animation 1

25. prosince 2013 v 13:39 | Limonáda . |  ANIMACE
Krásná animace, kéž by takhle bylo i u nás Co ? Jaké máte počasí ? Sněží někde, nebo všude je to jak na jaře ? :D Letos si z nás počasí dělá opravdu srandu.. Máte radši sníh ? Nebo jste spokojený s tím že v zimě na Vánoce je možné skoro chodit v mikině ? :D


SONB | Jednorázové kolo - Soutěžící + Anketa

24. prosince 2013 v 16:19 | Limonáda . |  SOUTĚŽ - SONB
Tak a je to tady, děkuju vám za velkou účast, ani jsem to nečekala ! Kolo bude probíhat tedy následovně : Nebudete postupně v kolech vyřazováni ale bude tu jenom jedno kolo a jedna anketa. Kolo bude probíhat do 28. prosince 2013. Takže máte na schánění hlasů 4 DNY .


1. SOUTĚŽÍCÍ = Date Tree s blogem http://dates-with-butter.blog.cz/

2. SOUTĚŽÍCÍ = Mar. kos ( alias Matyy Bagřík ) s blogem http://my-best-pokemon-world.blog.cz/

3. SOUTĚŽÍCÍ = Terie s blogem http://fixovka.blog.cz/

4. SOUTĚŽÍCÍ = Elanness s blogem http://ellaness-photo.blog.cz/

5. SOUTĚŽÍCÍ = *Daughter of Poseidon s blogem http://dailylerman.blog.cz/

6. SOUTĚŽÍCÍ = Caroline s blogem http://fan-mileyrcyrus.blog.cz/

7. SOUTĚŽÍCÍ = Lola s blogem http://fishlowe.blog.cz/

8. SOUTĚŽÍCÍ = Shelley s blogem http://staydifferent.blog.cz/

9. SOUTĚŽÍCÍ = All. s blogem http://crazy-betulqa.blog.cz/

10. SOUTĚŽÍCÍ = Neima s blogem http://fantasywriter.blog.cz/

11. SOUTĚŽÍCÍ = Edmička s blogem http://emdicka.blog.cz/PŘEJU VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ, AŤ VYHRAJE TEN NEJLEPŠÍ / NEJHEZČÍ BLOG.

Hodně štěstí !

NA TÉMA : FILM

23. prosince 2013 v 22:00 | Limonáda .

DISKUTEJEME NA TÉMA : FILM .

Zajímalo by mě, jaký máte nejoblíbenější film.. Nebo jenom herečku, herece. Žánr a druhy filmu, jaký film vás rozplakal a jaký film vás naopak rozveselil. Opravdu se můžete zase rozpovídat uplně o všem.

Mě osobně se líbí, filmy s nadpřirozenýma bytostma. Ať už je to čarodějnictví ( Např, Harry Potter ) nebo filmy s věcma prostě u kterých vím, že se nestanou.. (Bohužel) . Film u kterého jsem brečela ? Já brečím asi u každého filmu, kde je jenom malý náznak emocí :D . Film který mě rozesmál ? Mládeži nepřístupnou a Pár nenormálních aktivit. Tyhle dva filmy u mě vedou na top 10 ! :D .


Chcete i jiná témata na diskutování ? ZDE . Nebo vás napadlo o čem by jsme mohli diskutovat, taky určitě napište do komentářů budu jedině ráda když mi pomůžete s nápadama :)

Vaše Limonáda.