Květen 2014

(12.5. 2014 - 18.5. 2014)

19. května 2014 v 14:29 | Limonáda . |  STATISTIKA
Pondeli: 60
Utery: 43
Streda: 33
Ctvrtek: 45
Patek: 15
Sobota: 17
Nedele: 24

Celkem: 237

Děkuju moc :) jste zlatíčka.

The Sims 3 - Stávám se celebritou

15. května 2014 v 12:59 | Limonáda . |  TS3 - FOTKY ZE HRY

Každodenní / Formální / Plavky
Moje siminka Nicole.
Ráno jsem hrála, snažím se se stát se siminkou celebrita. Musíme mít datadisk po Setmění.
Furt se mi ale moc nedaří mám zatím jednu hvězdíčku * :D Takže se musím trochu víc snažit, začátek je jednoduchý najdeme si nějakou celebritu ve městě, seznámíme se s ní a potom jí přemluvíme k tomu aby se snámi bavila. Tím i moje siminka získala první hvězdičku. Potom v hlavní panelu simíka vznikne ikonka že jsme celebrity. Tam můžeme zjišťovat třeba kolikrát nás někdo vyfotil, kolik známe celebrit, nebo kolik peněz jsme vydělali. Je to docela sranda :D ale hrozně zdlouhavé.. Pokud máte nějaké rady určitě mi poraďtě :P


Každá celebrita musí nějak začít, i já.. Pokud se mi podaří mít celebritu s pěti hvězdičkama budu mít výhody i nevýhody no. Jedna z nějvětších výhod je se nastěhovat do luxusního paneláku s luxusním bytem, to se mi snad ještě nikdy nepodařilo :D A nevýhody ? Každou chvíli o Vás píšou někde v novinách a ztrapnují vašeho simíka, což může vést k tomu že bude simík osamělý..

Prosím zahlasujte v anketě ! :)

(5.5. 2014 - 11.5. 2014)

14. května 2014 v 19:09 | Limonáda . |  STATISTIKA

STATISTIKA

Pondeli: 39
Utery: 20
Streda: 22
Ctvrtek: 25
Patek: 23
Sobota: 39
Nedele: 57

Celkem: 225

Moc Vám děkuji, ikdyž o něco menší než minulý týden, ale i tak se to dá pochopit protože jsem tu vůbec nebyla, takže DÍKY !

Téma týdne # 1

12. května 2014 v 18:59 | Limonáda . |  TĚMA TÝDNE

KDYŽ MI BYLO PĚT..

vzpomínám si na zeleno bílé šaty, bydlení u babičky a dlouhý pokojík s balkonem. V tu dobu jsme ještě bydleli u babičky a měla jsem menší skříňku a nad ní zrcadlo. Pokaždé jsem si vzala malého červeného "bobíka" na kterého jsem si stoupala abych viděla na sebe do zrcadla. Mamka měla v růžovém košíčku laky na nehty a já při každé volné příležitosti jsem si lakovala nehty. Ještě teď mám někde fotku s růžovýma nehtama a pomalovaným obličejem. V tu dobu to pro mě asi bylo mistrovské dílo v líčení. Pamatuji si, že mě táta často brával si hrát před barák. Furt jsme spolu něco vyráběli, hráli si na indiány, a stloukli jsme budku pro ptáčky, kterou má babička na balkoně do dnes.
Ach, teď když nad tím přemýšlím, nejradši bych se vrátila do dětských let. No ne ? Vždyť jsme neměli žádné problémy, nemuseli jsme nic řešit. Já jsem třeba jako malá řešila jenom to, že potřebuju tuhle barbínku, že nechci chodit spát ve školce po O. ( Co bych za to teď dala ) Jojo, maminka mi to říkala, když jsem byla ještě malá, že mi to všechno jednou bude chybět i já to budu v budoucnu určitě říkat svým dětem a taky na mě budou koukat divně. Myslím si, že by jsme si měli vážit času který máme. Protože všechno tak hrozně rychle utíká, ani se nám to nezdá. :)


Design 9

11. května 2014 v 20:09 | Limonáda . |  DESIGN BLOGU

Obyčejný, jednoduchý :) Nemám k tomu víc co dodat, snad se vám obrázek v pozadí líbí :)
Opravdu můj talent na grafiku je nejnižší úrovně co může být. :D
Myslím si, že zde ale moc dlouho nevydrží našla jsem krásnější pozadí než je tohle, ale tak aspon na nějakou tu chvilku :)

Brigáda, limonáda je totálně unavená.

11. května 2014 v 12:09 | Limonáda . |  DENÍK

AHOJTE,
od středy od odpoledne do dnešního rána jsem strávila na brigádě. Bohužel, jsem tak propásla soutěž o hmotné ceny a jak to tak vypadá končím na 4. místě. No nedá se nic dělat, přihlásím se do další soutěže. Teď k brigádě, pracuji s mojí nejlepší kamarádkou v rekreačním středísku, kempu, restauraci.. no já ani sama nevím co všechno to je, ale je to tam totálně super. Několik chatek k tomu velikánský dům (bývalý mlýn) ve kterém jsme byly ubytované i my dvě. Super, hlídali jsme děti, uklízeli, roznášeli jídlo i pití, pomáhaly se vším možným. Jsem spokojená, něco málo jsme za to dostaly a hlavně jsme si i "odpočinuly" .

Škola, no naštěstí jsem minulý týden stihla všechno vytáhnout, jediná věc která mě asi čeká jsou doplňovačky. Bohužel z RJ ( ruština ) , dělala jsem je i minulé pololetí to moje absence byla opravdu velká, byla jsem furt nemocná, furt mě něco "bolelo" ale ted jsem si myslela, že když mám skoro poliviční absenci tak to bude O.K. není.. :D Smůla no, už jsem se něco málo učila at pak mám klid a nemusím z toho být totálně v prdeli jako minulý pololetí, protože to jsem byla opravdu v háji, poprvé v životě jsem něco takového dělala, nikdy se mi nic takovýho nestalo. Bohužel, všechno je jednou poprvé. :D

Pujdu asi vymýšlet nějaké články, zapomněla jsem vám sem napsat, že jedu pryč. Uplně jsem na to nějak zapomněla a ve středu jsem jela rovnou ze školy. Wi-fi tam sice je, ale s tím že jsem byla jenom na mobilu a chytala jsem jí u krbu :D . Takže jsme se s kamarádkou střídaly. Určitě budu ráda, když mi napíšete co jste dělali vy a jak jste se měli ? :)

HLAS, už naposled..

4. května 2014 v 14:09 | Limonáda . |  DENÍK

Ahojte, už naposled... Jelikož kolo mělo skončit až 5- května a skončilo nevím kdy dneska.. Jsem fakt naštvaná, tak prosím hlasujte.Moc děkuji, už je to snad naposledy co vás otravuji :) Pokud by jste potřebovali někde hlásnout, určitě mi dejte odkaz a já pro Vás zahlasuji :) DĚKUJU ! By The VeliiQ the-veliiq.blog.cz

Pro 2. Limonáda. ZDE.


(21.4. 2014 - 27.4. 2014)

1. května 2014 v 11:28 | Limonáda . |  STATISTIKA
Jste opravdu úžasní, moc Vám děkuji :)

Pondeli: 47
Utery: 32
Streda: 35
Ctvrtek: 55
Patek: 36
Sobota: 80
Nedele: 120

Celkem: 405