Červenec 2014

Citát # 5

30. července 2014 v 12:49 | Limonáda . |  CITÁTY

Citát # 5

Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí.
Karel Čapek

Animation 2

29. července 2014 v 21:19 | Limonáda . |  ANIMACE
Čaute děcka, narazila jsem na super animace roztomilých číč a musela jsem se s nima pochlubit. Jsou uplně božííí :3 . A tímto oznamuji že jsem zase zpět z brigády ! :) KONEČNĚ )) HAHA. jinak.. co máte radši ? Kočky nebo psy ? nebo něco jiného ? :)Achjo, achjo a achjo !

25. července 2014 v 10:09 | Limonáda . |  DENÍK

Salut, comment allez-vous?

( nevím jestli to je dobře napsané, je to z překladače ! :D ale chtěla jsem něco originálnějšího, účel to teda moc nesplnilo protože tomu moc nerozumím, mělo by to být něco jako " Ahoj, jak se máte ? " )
No tak jsme opět začala totálním ho*nem jakým jsem jenom mohla :D . Přinásím poněkud horší zprávy, spíš pro mě než pro vás.. zejtra odpoledne jedu zase na brigádu. Obnáší to, že opět budu bez internetu. Wifina tam sice je ale chytám jí jenom u krbu kde to stejně pořád vypadává takže žádnej luxus. Vůbec se mi tam nechce, ale je to spojeno s mojí povinnou praxí kterou musím za prázdniny nasbírat. Pár dní už mám ale ještě jich dost potřebuju. Jestli se ptáte a co tam dělám ? Nechtějte to vědět.. je to taková všehochuť prací kterou si tam vymyslí. Je to rekreační areál asi s 12ti chatkama ve kterých různě uklízíme, převlíkáme postele a "kouzelným kyblíkem" utíráme podlahu. Ptáte se, co je to kouzelný kyblík ? Neptejte se, ať hledám jak hledám nenacházím slova kterýma bych vám to vysvětlila :D . Staráme se o děti, které má majitelka areálu. Pomáháme v kuchyni, na place i za barem. Prostě děláme snad uplně všechno co se na brigádě dá. Každej den si s kamarádkou se kterou tam jsme říkáme, že snad dneska nedostaneme nic na ho*no co by jsme mohli dělat a přeci dostanem..


Říkáte si asi proč si tady sakra stěžuje? Vždyť za to bude mít peníze. Věřte mi není to taková částka jako si myslím, že by jsme si zasloužili... ale o to by asi ani tak nešlo, ale nechce se mi.. nebaví mě to tam a radši jsem doma. Radši chodím s kamarádama ven nebo jsem s P. ♥ Bude mi zase tak neuvěřitelně chybět.. ale co pak zase přijedu a budeme spolu :) Jsme spolu rok a půl a mě přijde jako kdyby jsme spolu byli věčnost a stále mi to nestačí. Nejradši bych všechen volnej čas věnovala jenom jemu a byla jenom s ním :) Já doufám, že vás mýma zamilovanýma kecama moc nenudím, ale někde se prostě potřebuje vykecat a potřebuju říct světu jak moc ho miluji. Užívejte si prázdnin aspon z poloviny líp jak já, ne někde na brigádě. Ale asi nejsem jediná že ? Kde pracujete? nebo co děláte, napište mi někdo prosím jak nesnášíte svojí brigádu ! :D Děkuju, mějte se famfárově :-*

Picture on the theme | Flowers

23. července 2014 v 14:09 | Limonáda . |  OBRÁZKY NA TÉMA
Miluju květiny, jaké máte nejradši ? :)
Design 10

22. července 2014 v 23:28 | Limonáda . |  DESIGN BLOGU

Tak je tu konečně nový slíbený design :)
Opět a jako vždy je jednoduchý a doufám že se Vám aspon trochu líbí. Tímto bych chtěla znovu otevří affiliates které jsem všechny smazala abych v tom měla přehled :)
Tento design jsem nedělala já aby nedošlo k nějakému nedorozumění :)
-------------------------------------------
( Pokud chcete spřátelit )

Konečně!

15. července 2014 v 18:15 | Limonáda . |  DENÍK

Doufejme, že už jsem konečně zpět. Nefungoval mi noťas proto jsem na internet chodila jen na mobilu. Moc mi to nevadilo ale na blog se opravdu psát nedalo. Takže jsem se na to vyprdla. :) Teď bude zase těžké si získat čtenáře které jsem tu měla a Affs kteří jsi mě jistě už vymazali. No uvidíme :) Začnu na novo s novým dizajnem a novými affs :). Takže pokud budete chtít podepište se mi ZDE . Snad se mi do konce týdne podaří udělat nějakej ten novej dizajn :) . Tak se tu zatím mějte a snad do konce týdne blog bude zase v provozu ! :)

Jinak jsem ted dost často na brigádě kde chytám wifinu jen tak tak :) Takže když se stane že tu nějakou dobu nebudu tak jsem tam