Září 2014

"Notbuk" si dělá co chce.. mamko koupíš novej?

25. září 2014 v 19:59 | Limonáda . |  DENÍK
Čau, mňau, haf,

tohle nikdy nebudu dávat, titulky a nějaký to oslovení. Tfuj. to je fuk. Nebyla jsem tu pekelnou dobu ale ne mojí chybou.(Jo obhajovat to se umíš, ale víš jak se to říká všechno jde když se chce) FAJN ! možná jsem se mohla trochu snažit se sem za vámi dostat ale byla a jsem tak strašně líná něco dělat. Ještě teď jsem byla týden doma suprově nemocná. Ani nevim co mi bylo, jsem takovej ten typ kterej radši zůstane doma a lečí se sám. Nevěřím doktorům. No dobrý furt to okecávám.. Můj notbuk dal výpověď a nehodlá pracovat, když ho zapnu dělá to takový moc příjemný PÍÍÍÍP na který mám nervy když to slysím ani ne 5 vteřin. A jsem moc líná donést ho přítelovi se kterým mě fakt nebaví opravovat notebook.

Celý týden co jsem doma jsem pařila simíky 2 ! Jsem až nadšená jak mě to zase chytlo, ale stejně se nemůžu dočkat na 4 na kterou si poctivě šetřím.. MÁM VELKÝ HOVNO. Jenom aby jste věděli :D snad se někdy dočkám.

No tímto vám chci prostě říct že zase nevím kdy se tu ukážu a jak jsem si pročítala komentáře, tak jste mě dost všichni překvapili Ti kteří se na mě ptali kde jsem apod... Děkuju vám a tímto vám oznamuji žze už nemáte povinnost sem chodit. Až bude blost zase v provozu já se vám ozvu nebojte a nastane TVRDÝ REŽIM :D. jenom žertuju... Mějte se famfárově :-*