Říjen 2014

Potřebuju Vánoce..

29. října 2014 v 20:43 | Limonáda . |  DENÍK
Achjo, drazí a milí..
Ani nevíte, jak mi chybíte.. ne nebojte, nebudu psát básničky, na to jsem nikdy nebyla a ani nikdy nebudu. Blog mi šíleně chybí, ale nedá se nic dělat, na mobilu články opravdu psát nebudu a s notebookem to není zatím žádná sláva. Ale jedno je jisté, dostanu ho k Vánocům.. ale to si ještě dva měsíce počkám. Bohužel.. blog ale rušit nebudu, zatím nikoho nenutím aby sem chodil a jsem opravdu ráda za ty, kteří sem i tak chodí.. Ikdyž víte, že tu nebudu. Bohužel, když už se tu objeví nějaký článek jako teď znamená to, že jsem u přítele a nebo mi pujčil notebook. (To po něm samozřejmě nemůžu chtít pořád, už jenom za tohle jsem neuvěřitelně vděčná, že se nemusím nudit.)

Jinak u mě asi není nic nového, maturita se neuvěřitelně blíží a každou chvíli mi naznačuje, že to bude kurva těžký období. Ale snad to zvládneme)). Další ale ted už opravdu pěkná věc která se blíží je leden, proč? Máme s přítelem dva krásné roky a já si je furt nemůžu vynachválit!! juhů ♥

Tak doufám, až bude officiální návrat tak se mi mojí milí čtenáři zase vrátí. Tak vám děkuji za všechny komentáře, které jste mi psali a za to že se tu nějakej ten človíček denně objeví !! Zase někdy. Limonáda)))