Prosinec 2014

The Sims 4 - Seznámení s rodinkou

30. prosince 2014 v 9:39 | Limonáda . |  TS4 - FOTKY ZE HRY
Tak bych vám chtěla ukázat moji novou a asi uplně první rodinku kterou jsem začala pořádně hrát v TS4 :) Pokud budete chtít větší fotku, stačí jen kliknout na obrázek a fotka se vám zvětší :))

Maminka - Nicol, je opravdu skvělá kuchařka, zvládla neskutečně mnoho receptů. Neuvěřitelně miluje celou svojí rodinu a nedala by na ní dopustit :)


Tatínek - Pavel, počítačový blázen který vymýšlí každou chvíli nějakou novou aplikaci do mobilu. Je převážně zavřený u sebe v pracovně. :)Zdravíčko !

25. prosince 2014 v 0:29 | Limonáda . |  DENÍK
Tak tímto bych se chtěla oficiálně vrátit na blog !
Je tady toho spousta co udělat a překopat, takže nevím jestli vás budu obklopovat článkama, uvidíme. Otázka jako na každém druhém blogu, jaké jste měli Vánoce ? Já jsem nad míru spokojená s notebookem a s The sims 4 ! Juhůů Jinak jako vždy oblečení a nějaká ta kosmetika, takže můžu říct, DĚKUJU MAMINKO :)

Tak ale už začneme trochu vážněji (muhahahahaa) . Ne chtěla bych poprosit Aff která sem chodí/chodila jestli chtějí pokračovat a nebo ne, všechny si teď smažu a napíšu nový seznam ve kterém budou aktuální affs. Takže pokud by jste chtěli spřáteli napište mi SEM tak snad se někdo najde :D .


A jak to tady bude dál pokračovat? Já ani nemůžu říct že můj blog slouží jenom jako deníček, to asi ne.. neumím vypisovat z jednoho dne ve kterém se absolutně nic nestalo článek na tisíc slov, to ode mě asi nečekejte. Jelikož jsem dostala simsíky asi budu hodně postovat fotky ze hry tak snad vám to nebude vadit a bude vás to bavit. :) Jinak ještě uvidím jestli se vrátím ke starým rubrikám a obnovím je.. to už záleží na čase který budu mít :) Takže se těšte na nové články a na mojí aktivitu na blogu. Vaše Limonáda ♥

Ještě chvilka a jsem zase zpátky!

21. prosince 2014 v 11:29 | Limonáda . |  DENÍK

ZDRAVÍM!

Jak jste si všimli změnil se dizajn tohoto blogu, ano.. Přítel mi zase pujčil notebook tak jsem si trochu hrála. Ani můj blog nesmí chybět s vánoční tématikou. :P Ano už jenom tři dny a dostanu k vánocům noťas a konečně tu budu moc bejt zase s vámi, ani nevíte jak se těším a kolik článků mě napadlo! Teoreticky bych měla dostat i The Sims 4 (ano je mi 19 let a potřebuju nutně simíky).. :D Takže sem budu přidávat hodně fotek i ze hry! :) Už se nemůžu moc dočkat až to tu zase trochu oživíme!


Jinak jak se těšíte na Vánoce ? Já abych pravdu řekla, nic moc.. ale to tu rozebírat nechci, koukám na pohádky dá se říct od rána do večera, to mě na tom fakt moc baví ! :D No nebudu to moc protahovat.. Další článek který vám napíšu bude nejspíš z nového notebooku, nevím jestli to bude přesně na Vánoce, uvidím jak na tom budu s časem, ale rozhodně se vám co nejdříve ozvu ! Tak se mějte, Vaše Limonáda.