CHALLENGE

30 DAY CHALLENGE - 12 DAY

3. dubna 2015 v 11:39 | Limonáda .
Tak jsem se zase konečně dostala k challenge, dnešní téma mě bude určitě hodně bavit :D tak se na to rovnou můžeme vrhnout, ještě zopakuji jako v každém článku u challenge, že nepřidávám každý den ale vždycky když se mi chce a když na to mám náladu.. :)


POPIŠ V BODECH SVŮJ DEN

 • 6.45 Stávám, ale to jen když kamarádka bere auto a jedeme autem, jinak když chodím na vlak tak vstávám v 5.20 :( Ani mi to nepřipomínejte radši nebo se zblázním, jenom doufám, že už nebudeme dojíždět vlakem :D..
 • 7.45 Plus mínus, jak kdy to stíháme se scházíme celá třída před školou a vykuřujem :D ANO JSEM KUŘÁK, a ano vím, že to škodí zdraví, ale neponaučim se!
 • 8.00 Začíná škola, fuj, nemám co k tomu dodat.. ano letos maturuji takže je to humus.
 • 10.30 Začíná velká přestávka ! :D muhha, zase jdeme s třídou vykuřovat ! :D
 • 16.00 Končí škola, ano celý týden mám převážně do 4, v pátek do půl 1 .. ano zase, kdybych dojížděla vlakem tak přijedu až v 6 domů, ale jelikož jezdíme autíčkem tak v půl 5 jsem dom :D
 • 17.00 Začíná učení, bohužel.. jak už jsem psala je před maturitou, nejhorší na tom je že se učim furt převážně nematuritní předměty protože nám dávají pořád záhul..
 • 19.30 Koupel ! Ano to rozebírat nemusím ne? :D
 • 20.00 Hraní, co to znamená ? Hraji s přítelem LOL, asi to stejně nikdo z vás znát nebude tak asi ani moc nemá cenu to tady vysvětlovat, prostě s přítelem hrajeme hry na netu :D
 • 22.00 Přemíštění, kam ? Do postýlky.. většinou hned spát nejdu, podle toho jak jsem unavená, ještě sleduju instagram a nebo hraju Sime (The Tapped Out) Hrajete někdo ? :))

Popište mi ve zkratce i svůj den ! :P

30 DAY CHALLENGE - 11 DAY

21. března 2015 v 18:19 | Limonáda .
Máme tu další challenge, začalo mě to docela bavit jak si jedu svým tempem, bohužel každej den bych čánky do challenge nezvládla přidávat, a myslím si, že by vás to ni nebavilo :)) Jednou za čas to bohatě stačí :D Dneska to bude docela perlička, dávám si do svého seznamu hudby většinou blbosti :D tak uvidíme..

NAPIŠ PRVNÍCH 5 PÍSNIČEK Z TVÉHO SEZNAMU


Jako první písničku tu mám, Wilkinson - Afterglow :))
Je to moje jedna z nejoblíběnějších písniček + s kamarádkou jí posloucháme pořád :D takže mám hodně vzpomínek i na kamarádku s touhle písničkou :))))


30 DAY CHALLENGE - 10 DAY

12. března 2015 v 19:39 | Limonáda .
Máme tu další otázku do 30ti denního challenge který u mě na blogu probíhá tak, že nepřidávám článek každý den, ale vždycky když se mi chce :D a nebo mám čas spíš.. takže tu mám 10 den = 10 otázka :)) Hned na začátku musím říct, že této otázce jsem až tak neporozuměla tak jsem si to převedla tak trochu do svého :))

JAKÉ JSOU VAŠE NEJHORŠÍ ZLOZVYKY ?

No, to je docela zajímavá otázka.. teď si tak říkám, že mi přijde, že jich moc nemám.. ale co vnímá okolí to nevím, nikdo mě ještě na nic moc neupozornil.. Jeden vím stopro .. hrozně si "mnu" nos :D mám docela dost silné alergie takže mě vždycky hrozně svědí nos.. :D zní to divně :D.. Křupu si klouby, ale to mi přijde že v dnešní době dělá každej a každej druhej na to říká.. nekřupej si prsty, až budeš stará budeš se taaakhle klepat :D . bla bla bla


• Nevím víc mě toho asi nenapadne.. takže trochu suché, ale víc toho opravdu nemám :D .
• Tak mi ještě napište o Vašich zlozvycích :D ať se pobavím.30 DAY CHALLENGE - 9 DAY

19. února 2015 v 19:49 | Limonáda .

Zdravím, rozhodla jsem se pokračovat v Challenge, jak už jsem někde dávno psala nebudu psát každý den článek, budu psát zrovna když se mi bude chtít, ano teď nevím co přidat a docela se mi i chce.. tak jdeme na to !! !969!

9 DAY - KDYBY JSI SI MOHLA VYBRAT JAKOUKOLIV PRÁCI, JAKÁ BY TO BYLA?

Okej, upřímně? Kdybych mohla dělat to, co chci.. tak nedělám nic :D Komu s v životě chce pracovat? Mě rozhodně NE! Rozhodně ještě teď se necítím na to, abych šla pracovat, ale ani vysoká mě moc neláká.. MLČ! a zpátky k tématu, mmmmmm... vysněná práce, dobře tedy.. Rozhodně si myslím, že každý by měl dělat práci která ho baví, ale kdo se toho v dnešní době dočká že ? Hrozně blbě se mi přemýšlí.. melu hovna já vím :D . TAK TEDA ZNOVU, VYSNĚNÁ PRÁCE ? Vidím se někde, kde mi bude dobře, kde budu moc komunikvat s lidma, budu cestovat a ukazovat lidem nejrůznější krásná místa země.. už víte? NE? Delegátka, cestovní ruch.. ano tento obor jsem si i vybrala, hrozně mě baví angličtina, proč to nespojit? Co třeba vodit turisty, ukazovat jim památky třeba i Prahy.. tak co třeba vodit anglické turisty po Praze a ukazovat jim krásnu naší země? Já Prahu miluji, jsem ze západu, nedostávám se tam sice příliš často, ale když už tam jsem, jsem schopna stát hodinu na Karlově mostě a jenom se dívat, na ty lidi kteří procházejí kolem mě, hele támhle! Támhle je krásná slečna, vlasy upravené v culíku, na nose brýle, tmavé džíny a bílou blůzku, co mi to připomíná? MĚ! ano to jsem já jak provázím turisty z Anglie kteří se přijeli podívat na Prahu.. ano řekli jste že chcete vysněnou práci, asi už je to moc, ale já se furt cítím jako malé dítě které rádo sní..

30 DAY CHALLENGE - 8 DAY

26. srpna 2014 v 11:29 | Limonáda .

ŘEKNI KDY JSI SE V ŽIVOTĚ CÍTILA NEJHŮŘ?

No, tak nějak si nevzpomínám. Asi je to právě teď ta situace co se děje.. Nejsem taková, neumím se svěřovat "cizím" lidem. Ani moje nejlepší kamarádka to semnou nemá moc jednoduchý. Nedokážu totiž jen tak přijít za člověkem a chrlit na něj všechno co se v mém životě děje. Jediné co vám můžu říct je, že hned jak udělám maturitu pálím z téhle rodiny do hajlzu. A věřte mi, že se tak neuvěřitelně těším)))


Tento článek jsem opravdu odflákla a mám k tomu své důvody..

 • Jak už jsem psala, neumím jen tak někomu něco říct
 • Ikdybych uměla, co když můj blog čte někdo.. někdo kdo nechci aby ho četl
 • Stejně polovinu z vás to nezajímá
 • Ani by jste mi na to neměli co říct..

30 DAY CHALLENGE - 7 DAY

8. srpna 2014 v 11:19 | Limonáda .

7 DAY - JAKÁ JE TVOJE OBLÍBENÁ HRAČKA Z DĚTSTVÍ ?

No tak to je prekérka. Pamatuji si, že jednou mě táta dostal na hlídaní a samozřejmě jsme šli "na pivo" . Měl barmana kamaráda a ten mi dal nejdřív nějakou hůlku a pak korunku pro princezny.. byl hrozně hodnej na mě.. Jednou přišel táta domů a říká, koukej co jsem ti donesl to ti posílá strejda z hospody. A donesl mi krásného medvídka :)) Hlavně si nemyslete že by mě můj táta nějak bral do hospody a že jsem případ pro sociálku :D to opravdu ne !


Ještě si pamatuju, že jsem měla takovýho velkýho dalmatýna. ale ten nevím kde skončil, ale mám s ním ještě někde fotky z dětství kde ho držím a brečím, to k nám totiž tenkrát přišli čerti a chtěli si mě odnést :D A já jsem furt držela toho dalmatýna za ocas a nechtěla jsem se ho pustit :D

30 DAY CHALLENGE - 6 DAY

7. srpna 2014 v 12:29 | Limonáda .

6 DAY - JAKÉ JSTE ZNAMENÍ A SEDÍ TO K VAŠÍ OSOBNOSTI ?

Pro Kozorohy je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Toto znamení je pod vládou živlu Země, úspěch je pro jeho zrozence velmi důležitý. Touží po uznání. Myslí dlouhodobě a dokážou se pro své cíle ledasčeho příjemného zříct. Jsou spolehliví a odpovědní. Svou povahou jsou introverti a hloubky jejich duše zná jen pár blízkých přátel, před ostatními skrývají své zranitelné nitro pod pevnou slupkou.


Já bych řekla, že to kě mě uplně sedí :) Jsem ráda středem pozornosti, ale jen u přátel u cizích lidí mi to docela vadí se nějak předvádět nebo dělat srandu.. Jsem na dlouhodob vztahy a dost do nic objetuju bych řekla :D . A opravdu nevyžvaním každému druhému co mám za problém, vlastně mi to dělá dost velký problém někomu něco říct i kamarádům. :)

A co vaše znamení ? )))

30 DAY CHALLENGE - 5 DAY

6. srpna 2014 v 13:09 | Limonáda .

5 DAY - JAKÁ MÁŠ OBLÍBENÁ JÍDLA A PROČ ?

ZELENINA A OVOCE
Začneme zdravě! :D Čeho bych se mohla užrat a hlavně v létě je meloun, jakejkoliv. Nejvíc asi vodní :) . A ze zeleniny miluju červené papriky Kápie. Vlastně zeleninu mám ráda celkově všechno v dobrém salátu mi nevadí jakákoliv zelenina.


Více v celém článku.

30 DAY CHALLENGE - 4 DAY

5. srpna 2014 v 13:19 | Limonáda .

4 DAY - ŘEKNI SVŮJ NÁZOR NA NÁBOŽENSTVÍ


Tak na tohle toho moc co říct nemám, nevěřím na boha.. Věřím že tam nahoře něco je, ale že by to byl bůh to rozhodně ne. Do kostela nechodím, jenom o Vánocích s babičkou na půlnoční mši. To mi přijde moc krásné, zpívají vánoční koledy a je tam příjemná atmosféra. To mě ale nedonutilo věřit. Už hodněkrát jsem šla po ulici a zastavila mě paní která mi o tom vždcyky chtěla hrozně moc povídat, vyslechla jsem jí ale vždycky jsem jí na to řekla svý "nezlobte se, ale můj názor se nemění, nejsem nábožná" .

Rozhodně ale neodsuzuji lidi kteří jsou. Na základce jsme taky měli ve třidě klučinu co byl.. Sice se našli debílci kteří si z něj dělali srandu, ale byl to strašně chytrej kluk, dostal se na gympl a zvládá to tam skvěle. To taky ale neznamená že si o takových lidech myslím, že jsou nějak chytřejší nebo lepší než "my" . Jsme jenom lidi ! :)) Bohužel k tomuhle článku, tématu nemám co říct víc protože se o to opravdu nějak nezajímám..


Rozhodně mě ale zajímá, co si o tom myslíte VY ?))


30 DAY CHALLENGE - 3 DAY

4. srpna 2014 v 22:09 | Limonáda .

3 DAY - 5 TVÝCH NEJOBLÍBENĚJŠÍCH ZVÍŘAT


1. Králíček, to je asi to nejroztomilejší zvířátko jaký může být.. Vždycky jsem chtěla malýho zakrslýho králíčka. Už jsem měla i vybranýho. Potom mi to mamka rozmluvila.. -_- a já debil se nechala. Teď už to takový přání není. Bohužel.


Více v celém článku.


 
 

Reklama