DENÍK

Konec, NIKDY !

17. srpna 2015 v 12:36 | Limonáda .
Ahojky, dneska bych s váma chtěla mluvit o takovém trochu důležitějším tématu pro tento blog. Potřebuji od vás poradit a váš názor na věc. Jak sami víte, miluju hraní her a na blog dost věcí jak ze simsů tak z her na mobil přidávám, u některých článků jsem měla komentáře ve kterých bylo jasně dáno najevo, že bych si měla založit jiný blog přímo o daném tématu. Já si říkám proč ? Proč bych to měla takhle komplikovat, vždyť všechny tyto články můžu přidávat i sem ne ? Nebo vám to tak moc vadí ? Myslím si, že na tomto blogu najdete tak nějak všechno. Určitě si najdete něco co by vás tu mohlo bavit, koho nebaví The Sims at si přečte deníček, nebo se podívá na fotky :) nebo naopak.. Chci se zeptat na Váš názor. Děkuji ! :)


Je pravda, že v poslední době přidávám měné, ale to z důvodu že se snažím na článkách víc zapracovat, fotím z mé hry když něco hraji a snažím se stavět v Simsech apod. Ale to není prostě otázka jednoho odpoledne. Já radši budu mít na blogu méně článků, které budou stát za to, že sem dávat samé blbosti. :) Sami víte, ti kdo mě sledujete, že já na ten deníček moc nejsem, přijde mi, že se neumim vyjadřovat :D a zase vám tu každej den psát jak jsem vstala, vyčistila si zuby :D to asi taky nepujde.. Já doufám, že většina z Vás semnou bude souhlasit, a že se Vám právě takový blog který vlastním líbí. :)


Má se fajn, je mi skvěle.

11. srpna 2015 v 23:26 | Limonáda .
Ahojky ! Jak se máte?
Ani nevíte jak dlouho jsem se musela překecávat k tomu abych se zase konečně vykecala, přijde mi, že už ani pomalu neumím psát na klávesnici . :D No zas to nebudu přehánět, ale už v téhle větě jsem musela opravit několik hrubek a překliků. Bohaa ! Událo se toho víc než dost, nevím ani kde pomalu začít.. Od úžasného výletu v Geiselwindu jsem začala chodit na brigádu, ano musím říct, že toho dost lituju. Nemůžu říct že by mi ta práce extra nějak vadila. Stávala jsem v pět ráno, na což jsem byla dost zvyklá z dojíždění do školy a končila jsem ve dvě. Ano super, celé odpoledne před sebou, ale byla jsem každý den z práce tak unavená, že to ani nešlo dělat něco jiného než přijít, najíst se a jít si lehnout. Každej den, celý měsíc.. proto ani nebyl čas na blog a hlavně na přítele a mé kamarády. Kterým jsem se to snažila vynahradit přes víkend. Byla to hrozná piplačka a každý den jsem prostě dělala to samé. Byla to firma na elektrosoučástky nevim jak to vysvětlit ale byl to takový malý plíšek který jste museli zacvaknout. Boleli mě z toho prsty a za krkem. Hrůza děs. A ještě když jsem se dozvěděla, že norma na den je nějakých 2400 kusů a já zvládala sotva 2000 tak jsem zvědavá kolik jsem si vydělala. No to vám brzo napíšu, protože výplata je za dveřma. :D Ale dost už o hnusu jako je práce... :DD


S P. jsme teď spokojení jak jenom můžeme, aspoň já si to myslím. :D Trávíme spolu dost času, i s kamarádama i sami. Myslim si, že nám to takhle vyhovuje. Jelikož víte že miluju hraní her, tak jsme si teď zase stáhli GTA V. paříme jak se jenom dá. :D Já vím, říkáte si že to je divný že spolu paříme místo toho aby jsme dělali jiné věci :D ale tak proč ne oba dva jsme hráči.. a já miluju hraní her, což vám ted musim připomenout že mám nové dodatky k sims 4 no nebudu předbíhat, všechno se dozvíte v budoucích článkách které plánuji. :) Jinak plánuji také udělat nějaké receptíky zase, protože v poslední době dost vařim a nevim jestli mi to jde, ale snažim se :D . Tak uvidíme nó. Plánuju toho zase docela dost na blogu, ale uvidíme jak to všechno budu stíhat, jelikož je opravdu krásně venku a když už sedím za PC tak hraju Simse a fotím aspoň v simíkách. :D No tak nějak si teď nevzpomenu co víc mám říct a napsat, doufám že k dalšímu kecacímu článku se dostanu dřív. Mějte se krásně! ♥

DÍKY !

5. července 2015 v 12:29 | Limonáda .
Zdravím, chci Vám hrozně moc poděkovat za hlasy které jste mi dali v Miss blog, nepočítám s tím, že bych vyhrála, ale to mi vůbec nevadí, protože to že mám tak úžasné čtenáře jako jste VY to je pro mě něco úžasného ! :) Hrozně mě potěšili komentáře které jste mi napsali, ještě jednou VELKÉ DÍKY !


Pokud by jste pro mě ještě někdo chtěl hlasovat, budu Vám vděčná. :)) Jsem tam jako číslo. 8 Limonáda!

Miss blog? Proč ne :)

3. července 2015 v 15:25 | Limonáda .

Ahoj Tímto vás chci porposit, jestli jsem vám sympatická, nebo se vám líbí můj blog hlasujte pro mě, jsem tam jako číslo 8. Limonáda, budu jenom ráda za každý Váš hlas, a přeji hodně štěstí ostatním slečnám ! :)

NÁROČNÝ TÝDEN, TÝDEN PLNÝ AKCÍ !

28. června 2015 v 11:29 | Limonáda .

Zdravím ! Jak se máte? Tak teď nevím *50*

Musím se omluvit, za to, že jsem nebyla tolik aktivní jak jste u mě zvyklí. Měla jsem dost náročnej týden ve kterém jsme snad jenom výletovali a něco zařizovali. Musím se Vám pochlubit od 1. července mám brigádu, doufám, že mi to pujde. Jsem zvyklá uplně na něco jiného a teď budu dělat nějaký součástk ve stavebninách, je to firma asi se 30 staršíma ženskýma a vypadají docela v pohodě. laugh.gif laugh image by soonisnever Takže já doufám, že všechno pujde v pohodě platí tam na kusy, takže je jenom na mě kolik si toho vydělám, pojedu jak fretka ! :D A hlavně to mám asi 15 minut od baráku, což je v pohodě nemusim utrácet za dojíždění, ale to stávání bude zase sranda před pátou pěkně, a kolem druhý bych měla končit takže to vidim tak, že budu jezdit na kole a aspoň něco pro sebe udělám, pak domů vyspat se a starat se o blog. :D No doufám, že to bude v pořádku. A máte někde i VY brigádu ? Jinak jsem vám zase vyfotila nějaké ňamky, které jsem ukuchtila. :)


Limonádka má rýmičku a kašlík.

15. června 2015 v 12:48 | Limonáda .

ZDRAVÍM !

V poslední době mi přijde, že jsem hoodně dlouho neměla žádný kecací článek ve kterém bych vás zase trochu seznámila s tím co se děje v mém osobním životě, no budu k sobě upřímná zrovna teď momentálně se nic zajímavého neděje. Jsem nemocná od pátka. Proč ? Hrdinka jsem byla, měli jsme grilovačku a oslavu kamarádovo narozenin a já si vzala karimatku a spacák, přes den je vedro v noci bude taky.. když už jsem si šla lehce, no lehce docela dost zduněná jsem byla, šla jsem si lehnout tak mi bylo tak trochu jedno jestli spim ve spacáku a na karimatce, usnula jsem ráno se vzbudila a nemohla skoro mluvit :D. Takže teď trpím za svojí ožraleckou blbost a od pátku se válím v posteli, včera jsem zkusil jít ke kamarádce na kafe a už u ní jsem měla horečky. Takže na to prdim a dám si trochu pauzu. Dávám vám sem obrázky mých snídaní, v poslední době se snažím ze sebou něco udělat, zdravěji se stravuji a hlavně hodně cvičím, chodím dost často na brusle a doma máme rotoped takže jezdím jako drak :D. Snad to k něčemu bude, až na sobě uvidím nějakou změnu určitě vám sem o ní napíšu a i třeba nějaké rady jak jsem cvičila a jak jsem jedla ! :))


Jak už jste se dozvěděli jsem nemocná, proto sem přidávám jenom grafiku na kterou se teď zmůžu a i to mi dělá docela problém, jedny avatary jsem dělala asi půl hodiny hlavně jak se mi do toho nechtělo a jak jsem nemocná tak jsem asi stokrát pomalejší než normálně. :D No v nejbližší době plánujeme jet do zábavního parku do Německa, nechtějte abych vám psala název, protože absolutně nemám tušení jak se to píše, GAJSLVIND ! :D zůstaňme u toho, bude to tak lepší. Takže vám sem určitě potom hodím i fotky z toho dne, uvidíme jak to všechno ještě dopadne ! :)) No VY moc dobře víte, že já nejsem na tohle všemožný vykecávání, proto se s vámí zase loučím a slibuji, že do deníku se pokusim psát víc, neříkám, že mě to nebaví, ale přijde mi že mělu pátý přes devátý. UŽ KONČIM ! :D

MATURITA.

20. května 2015 v 17:19 | Limonáda .

Omlouvám se, že jsem tu nějakou dobu nebyla, ale měla jsem maturitní období.. Bohužel neúspěšné, a nechci vám tady říkat, proč a proč jsem to nedala.. Jeden z hlavních důvodu je, že se po mě opravdu svezl učitel a moje nervy to nezvládly. Nevadí :). Všem kteří to mají třeba ještě před sebou přeju moc, moc štěstíčka, určitě to zvládnete :) .
Jenom jsem vám prostě chtěla říct, že už jsem zpátky a pomalu se sem zase vrátím, blog mi hrozně chyběl a doufám, že se zase všechno vrátí do starých kolejí. :)

WHY? BCS I CAN !

8. dubna 2015 v 17:19 | Limonáda .

Zdravíčko moji milí ! ♥

Nezlobte se na limonádku, že moc nestíhá přidávat a nepíšu vůbec, ale vůbec zajímavé články, teda aspoň pro mě, Veikonoce jsme jakžtakž přežili ne ? :D Já jsem se letos rozhodla nikomu neotevírat.. Přijde mi to až moc jednoduché ožraní se zadarmo pro pány ! :D .. Doma nemáme nic, žádnej alkohol.. maximálně frisco to bych jim asi nenabídla.. Vajíčka ? Ty jsem letos nedělali, na co.. :D Jediný co dodržujeme každý rok je pečení beránka.. KECÁM, toho nám také upekla babička.. okej letošní velikonoce jsme dost odflákli, ale stejně je to stupidní svátek..


Chtěla jsem toho přidat na Velikonoce víc, nic jsem nestihla :D Maturitka je za dveřma, neříkám, že se na ní nějak extra učím, ale mám se aspoň na co vymlouvat když nestíhám.. Dostávám se k tomu co jsem chtěla, připravuji pro vás jakože "novou serii" nevim jak jinak to nazvat, ale už hrozně dlouho hraji Minecraft ( ANO JSEM HOLKA ) :D Takové hry mě strašně baví, jak simsíky tak i minecraft bych vám sem ráda přidával, nebudu točit nějaká videa nebo tak, ale budu vám sem přidávat obráky, jak stavím apod :) Doufám, že tato rubrika se vám bude líbit ! Co na to říkáte? Kdyžtak zahlasujte do anketky :) Moc vám děkuji za vaší sledovanost !

Jak se máte ? :)

Maturitní ples třída 4.C

2. února 2015 v 22:46 | Limonáda .
Náš maturitní ples jsme pojali v mexickém stylu.. Dlouho očekávaný den se konal tento pátek, už v 7 ráno jsem byla vzhůru a připravovala se ke kosmetičce a kadeřnici. Ve 12 hodin nás vyzvedla kamarádka a jeli jsme do kulturáku. Věřte či nevěřte od rána se mi chtělo nervozitou zvracet, tak strašně jsem se bála že se něco pokazí.. Vykouřila jsem za ten den snad dvě krabičky cigaret :D ale to už je vedlejší.. Na ples jsme přijeli úmyslně takhle brzo aby jsme mohli trénovat půlnoční překvapení.. dopadlo to na konec tak že jsme celej den jenom prochlastali, smáli se a den si skvěle užívali..


Už v půl 7 se nám začali do sálu hrnout lidi.. nepočítali jsme s tím takže nás to dost zaskočilo, ale konečně to začlo.. náš ples probíhal vlastně úplně sám, jako kdyby někdo tam nahoře tahal za provázky. . všechno šlo jako po másle a já pořád nemůžu uvěřit jak skvěle to dopadlo.. Půlnoční překvapení jsme museli opakovat, nebo dav lidí stál a křičel " Ještě, ještě, ještě" vrátili jsme se do šaten a naběhli znovu a znovu lidi řvali a pištěli.. Nechce se mi samotné tomu věřit jak skvělé to bylo.. Musím uznat že tak jsem to a asi ani nikdo znás nečekala :)


Pokud vás někoho tento rok ještě ples čeká, věřte mi, že ono to nějak dopadne.. Jako ten náš, který byl vynikající :) Opravdu mám neuvěřitelné vzpomínky na tento den... Proto bych vám všem chtěla říct, ať si tento den který vás čeká užijete, uteče vám to jako voda, opravdu neuvěříte jak moc rychle.. doufám, že vám všem všechno klapne jako nám... :) Teď přijde ta horší část, ahoj maturito ? Oh bože, už jenom pár měsíců a je to tady.. ta nejdůležitější zkouška? Dá se tomu tak vůbec říkat,.. asi no.. musíme to zvládnout.. musíme..

2 o 1 5

2. ledna 2015 v 15:39 | Limonáda .
Tímto článkem bych chtěla popřát blogu do roku 2015 co nejvíc spokojených čtenářů a pěkných komentářů. Ano vím, tento rok, těch pár měsíců budeme muset ještě vydržet maturita.. bojím se, ale co.. nějak se to vždycky zvládne. Doufám teda, že na blog se nějaký ten čas najde.. :) Pokud ne tak vám řeknu můj plán.. po maturitě, teda doufám že se budu hned moc odstěhovat s přítelem někam do svého.. tak moc nad tím pořád přemýšlím a tak moc bych chtěla aby nám to klaplo.. Uvidíme, nerada plánuju znáte to, na něco se moc těšíte a pak to stejně nevyjde..

PŘEDSEVZETÍ PRO BLOG :
  • Najít si více affiliates
  • Snažit se aspoň jednou týdně přidat nějaký "smysluplný" článek
  • Psát komentáře ostatním blogerům
  • Přidávat více článků které pro vás budou zajímavé ( Já doufám, že The Sims vás bude co nejvíc bavit ale to uvidíme podle vašich komentářů, klidně mi napište jestli vás to zajímá nebo ne.. )
PŘEDSEVZETÍ PRO MĚ :
  • Ať při mě stojí všichni svatí s maturitou.. prosím.. :D
  • Cvičit? Okej to si říkám každej rok a ještě se mi to snad nepovedlo.. takže to asi ne..
  • Učit se? Okej to si říkám taky každej rok, ale jelikož ta maturita je, asi to bude za potřebí...
  • Dostala jsem k Vánocům diár a tak moc bych se chtěla naučit si všechno zapisovat, abych každou druhou věc nezapomněla.. :D
 
 

Reklama