DESIGN BLOGU

Design 18

6. srpna 2015 v 15:56 | Limonáda .
Ahoj, 2m2esdl.gif image by Lowinka tak jak jsem slibovala v minulém článku tak tu dnes mám další design, doufám, že se Vám bude líbit tak jako mě, víte jak mi to přijde ? Je to tady takové "nové" takové "fresh" . Jsem fakt strašně spokojená. Musím říct, že vypadá zase jednoduše ale jenom to pitomé záhlaví mi prostě nechtělo sedět :D jsem ráda, že už to mám hotové a zase mě to nabudilo tu s vámi být víc a přidávát zase nějaké super články které Vás budou bavit. Jinak mám v plánu ještě trochu překopat rozcestník a menu. No uvidíme jak to dopadne :D znáte to, něco musíte udělat a nechce se Vám. Asi tak nějak to cítím já. No já doufám, že se Vám tu bude líbit zase tak jako mě ! CO VY NA TO ? :) Tak teď nevím *50*


Kliknutím na obrázek se zvětší !

Design 17

21. června 2015 v 18:59 | Limonáda .

Ahojte, konečně se Vám zase ozývám, tímto se nechci omlouvat, že jsem tu nebyla, ale neměla jsem nějak čas, všechno vám povím v deníčku až se na něj vrhnu, musela jsem udělat nový design, už mě ten starý nudil, nejhorší pro mě je když mě design nudí, takže jsem se vrhla, zase na něco trochu roztomilého :D Nejdřív jsem měla v plánu něco bílého, málo přeplácaného, podívejte se jak to dopadlo. :D Rozhodně vím, že návštěvnost docela klesla, ale i tak jste sem chodili a to mi udělalo zase moc velkou radost, mám připravené, spíš vymyslené články které budu psát, zkoukla jsem dost filmů, takže napíšu zase nějakou recenzi. Ještě změnim trochu rozcestníky. Proto bych vás ráda poprosila, jestli vám moje rozcestníky na blogu přijdou přehledné, nebo jestli mám něco změnit. DĚKUJI !

Vaše Limonáda.

LÍBÍ SE VÁM ?

JSOU ROZCESTNÍKY NA MÉM BLOGU PŘEHLEDNÉ ?

Design 16

29. května 2015 v 12:09 | Limonáda .
Tak tu máme další design toho blogu, musím říct, že na tento jsem asi nejvíc pyšná a to protože jsem ho opravdu dělala já sama. V photoshopu ve kterém se zrovna teď snažím zdokonalovat. Nedalo mi to a hned jsem musela něco vytvořit, už hrozně dlouho jsem chtěla udělat kombinaci hnědé a zelené. No myslím si, že se to povedlo. Co na to říkáte? :))

KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK SE ZVĚTŠÍ

LÍBÍ SE VÁM ? :)

DĚLÁTE SI DESIGN SAMI ? :)

Design 15

27. dubna 2015 v 21:29 | Limonáda .

Kliknutím na obrázek se design zvětší

Zdravím moji mílí, dnes tu máme již 14 design tohoto blogu, toto letí.. fůůůha. Myslím si, že tento design sem na tento blog sedí uplně přesně, jsem hráčka a jak sami víte, přidávám sem hodně fotky z her :)) Geek znamená právě něco jako hráčka, takže to opravdu vystihuje :)) Na oranžovou barvu si sice moc nepotrpím ale tahle kombinace se mi opravdu líbí. Nejdřív jsem měla v plánu vlastně uplně něco jiného a pak z toho na konec vzniklo tohle :D .

Jak se vám líbí tento design ? :)


Design 14

4. dubna 2015 v 14:19 | Limonáda .

(Kliknutím na obrázek se design zvětší)

Tak tu máme již 14tý design blogu, ano.. jak už jste poznali budou Velikonoce tak ani na mém blogu nesmí chybět Velikonoční design ! Jako vždycky je takový jednoduchý tak doufám, že se vám bude líbit !
Za skvělé obrázky v menu musim poděkovat opravdu úžasné grafičce Monika-Graphic ♥ Její blog a grafika mě inspirovala k tomu udělat velikonoční design, protože vytváří spoustu nové velikoční grafiky, určitě se podívejte! :))
Doufám, že jste spokojeni jako jsem spokojená já :)) Uvidíme jak dlouho tady tento design vydrží já jsem spokojená !


Jelikož Velikonoční design tu nemůže být moc dluho druhá verze toho designu je taková :)
Opět máme krásný orbázek v záhlaví od Monči :)) Líbí se vám ? :))

Design 13

23. února 2015 v 17:49 | Limonáda .
Zdravím,
Ano, máme tu již 13 design našeho blogu .. byla to fuška.. :D vzala jsem to dost vážně i z přepracováním všech rozcestníků kterých jsem na blogu našla, hodně jsem smazala hodně jsem přidala.. některé rubriky tu mám založené od začátku a ještě jsem do nic nic nepřidala, tak uvidíme jestli se to změní.. Design sám o sobě mi trval několik minut, ale opravdu nenávidím to když si design nějak naplánuju a pak se mi na konec vůbec nelíbí a celý ho předělávám, hledám nové obrázky, no to se mi stalo teď.. :D design měl nejdřív vypadat uplně jinak, měl být šedý s velikánskou růžovou pusou, ale nevyšlo to prostě, nesedělo mi to :D tak jsem celej nápad zavrhla a vytvořila tento..


  • Design splnil mé očekávání, miluju zelenou barvu.
  • Už mi dost vadila ta bílá barva která tu byla předtím, sice tohle není nějaká zářivá barva, ale těch je všude dost :) toto bych mohla brát asi jako jediné mínus tohoto designu.
  • Tento design dokázal to, že jsem se konečně dokopala k tomu abych předělala rozcetníky, což jsem měla v plánu už několik měsíců.. KONEČNĚ, DÍKY DESIGNE! :D
Všechno by tedy mělo být v pořádku, na všechno by se mělo dát normálně kliknout a všechno na tomto blogu by mělo už mít konečně svůj řád na který tak dlouho čekal a který si zasloužil :) . Návštěvnost blogu přidám nejspíš v týdnu, už dneska mi taková změna blogu dala dost zabrat a já doufám, že s ní budete spokojení!

Design 12

5. ledna 2015 v 19:09 | Limonáda .

Wuuu, to je už 12 obleček tohoto blogu, pro někoho malé číslo.. pro mě něco neuvěřitelného :D . Opět je to design který mi dal "práci" :D .. Já mám ráda grafiku, ráda jí dělám.. ale jak jde o Design vždycky mi vypadne z hlavy co bych mohla udělat, nebo jak bych to mohla udělat.. takže je zase takový jednoduchý. V jednoduchosti je krása ne ? :P Tak doufám, že i vy jste s ním spokojeni. Já ano, přijde mi takový neutrální, že opravdu mohu přidávat cokoliv a design mi to nebude nijak kazit.. nebo já nebudu kazit design svýma článkama třeba o Simsíkách :)

image host

Design 11

21. srpna 2014 v 22:29 | Limonáda .

Tak máme tu další, již 11 design blogu.

Jsem spokojená, je přesně takový jaký jsem si představovala, jednoduchý. Vyznám se v něm, ještě mi chybí nějaké detaily v rozcestníkách, ale to pořeším dnes a zítra ráno a bude to kompletní. Chtělo to změnu od letního designu. Léto nebylo tak teploučké jako byl design takže jsme to museli trochu změnit :P. Chystala jsem se, že už udělám nějaký design v AP (adobe photoshop) ale moje zručnost v tomto programu stojí pořád za nic :D takže jsem ho udělala zase jednoduchý. :) Doufám, že i tak se vám bude líbit a budete sem i nadále rádi chodit ! :)

image host

Design 10

22. července 2014 v 23:28 | Limonáda .

Tak je tu konečně nový slíbený design :)
Opět a jako vždy je jednoduchý a doufám že se Vám aspon trochu líbí. Tímto bych chtěla znovu otevří affiliates které jsem všechny smazala abych v tom měla přehled :)
Tento design jsem nedělala já aby nedošlo k nějakému nedorozumění :)
-------------------------------------------
( Pokud chcete spřátelit )

Design 9

11. května 2014 v 20:09 | Limonáda .

Obyčejný, jednoduchý :) Nemám k tomu víc co dodat, snad se vám obrázek v pozadí líbí :)
Opravdu můj talent na grafiku je nejnižší úrovně co může být. :D
Myslím si, že zde ale moc dlouho nevydrží našla jsem krásnější pozadí než je tohle, ale tak aspon na nějakou tu chvilku :)
 
 

Reklama