TAPPED OUT - UPDATE

Tapped Out | Stavění deluxe Condo

30. července 2015 v 17:09 | Limonáda .
Ahoj, tak tu dnes máme další článek na hru The Simpsons Tapped Out, hrajete někdo ? :) Je to hra na mobil a já jí hraju hrozně ráda, skoro pořád. Určitě kdo nehrajete, máte trochu lepší telefon a paměť tak doporučuji si stáhnout, ale dost keců, kdo hrajete moc dobře víte, že přidali nový UPDATE (Rozšíření do hry). Proto Vás dnes chci seznámit se stavěním hotelu neboli Deluxe Condo. Celkem jich můžete postavit deset a stojí 15 gaučíků . Trvá 8 hodin než ho postavíte.
Stavění tohoto hotelu je rozděleno celkem na 5 levelů.

První level je vlastně první postavění z shopu, takže potřebujete 15 gaučíků , osm hodin to trvá.


Druhý level začíná jednoduše, stojí 10 gaučíků a 1 kelímek od kafe . Nic těžkého, nic surovinově náročného :)


Třetí level také není nic zas tak cenově náročný, stojí 40 gaučíků a 25 kelímků , ono potom když klikáte častěji tak vám hodně přibývá a na druhý level není tak těžké hotel rozšířit. :)


Čtvrtý level už je o něco náročnější na klikání a surovinky. Stojí 75 kelímků od kafe a 25 já tomu říkám telefonky, oni to asi i jsou. :D


Pátý level poslední level, který je asi opravdu nejtěžší a nejvíce náročný na klikání a surovinky. Stojí 60 mobilků a 25 rulet . Ale myslím si, že se vyplatí naklikat až na pátý level. :)


No já doufám, že se vám článek líbil, určitě zde najdete do budoucna víc takových článků, protože tuto hru mám moc ráda ! :)
 
 

Reklama