TĚMA TÝDNE

Téma týdne # 2

17. srpna 2014 v 11:59 | Limonáda .

TUC TUC TUC

asi nejvtipnější je to, že já a můj přítel máme uplně odlišný vkus na hudbu, když pouští on svůj playlist tak se dá říct, že je tam převážně trochu drsnější hudba.. která se mě prostě nelíbí.. Jak už jsem psala tuc, tuc, tuc. tak přesně na to já jsem. Písničky si hodně rozděluji, u některých songů jsem schopná se dívat jenom na videoklip viz. Katty Perry u které si myslím, že má ty nejlépe zpracované videoklipy. Opravdu, jestli jste nad tím ještě nepřemýšleli, koukněte se na pár videoklipů. Nemusí se vám ani líbit písnička, ale ty videoklipy no opravdu se vždycky nemůžu vynadívat. A od Katty Perry bych chtěla písničku k maturitě, když jdete po červeném koberci a vyhlašují vaše jméno.


No a přesuneme se k písničkám které opravdu ráda poslouchám.. nevyberu si jednu. To nejde, hlavně se to mění každou chvíli.. ale je tu jedna, jedna písnička která mě vlastně ještě neomrzela když nad tím přemýšlím, a vždycky když si jí pustím jsem opravdu nadšená a spokojená že zrovna tuhle písničku poslouchám.. S touto písničkou se pojí tolik zážitků, že bych si snad ani nedokázala vzpomenout.


Co teda opravdu můžu jsou takové ty "epické" písničky, když večer usínám neusnu bez sluchátek a nechci aby mi tam někdy hrály tvrdší písničky, chci mít pěkné spaní ! :D tak si pustím nějakej set písniček které jsou pomalejší a dá se u nich usnout... :) nemyslete si o mě že jsem nějakej magor, ale u tohohle se mi prostě dobře usíná :D

Téma týdne # 1

12. května 2014 v 18:59 | Limonáda .

KDYŽ MI BYLO PĚT..

vzpomínám si na zeleno bílé šaty, bydlení u babičky a dlouhý pokojík s balkonem. V tu dobu jsme ještě bydleli u babičky a měla jsem menší skříňku a nad ní zrcadlo. Pokaždé jsem si vzala malého červeného "bobíka" na kterého jsem si stoupala abych viděla na sebe do zrcadla. Mamka měla v růžovém košíčku laky na nehty a já při každé volné příležitosti jsem si lakovala nehty. Ještě teď mám někde fotku s růžovýma nehtama a pomalovaným obličejem. V tu dobu to pro mě asi bylo mistrovské dílo v líčení. Pamatuji si, že mě táta často brával si hrát před barák. Furt jsme spolu něco vyráběli, hráli si na indiány, a stloukli jsme budku pro ptáčky, kterou má babička na balkoně do dnes.
Ach, teď když nad tím přemýšlím, nejradši bych se vrátila do dětských let. No ne ? Vždyť jsme neměli žádné problémy, nemuseli jsme nic řešit. Já jsem třeba jako malá řešila jenom to, že potřebuju tuhle barbínku, že nechci chodit spát ve školce po O. ( Co bych za to teď dala ) Jojo, maminka mi to říkala, když jsem byla ještě malá, že mi to všechno jednou bude chybět i já to budu v budoucnu určitě říkat svým dětem a taky na mě budou koukat divně. Myslím si, že by jsme si měli vážit času který máme. Protože všechno tak hrozně rychle utíká, ani se nám to nezdá. :)

 
 

Reklama