TS4 - FOTKY ZE HRY

TS4 - Nový bazén

6. června 2015 v 16:29 | Limonáda .
Tak dnes jsem se vám chtěla pochlubit s novým bazénem. :)
Doufám že se vám fotky líbí ! :))


The sims 4 - Vybavení našeho bytu

22. dubna 2015 v 18:19 | Limonáda .
Tak dnes jsem si pro vás připravila článek z The sims 4 a moje vybavení bytu. Naše siminka Haylee je spisovatelka která má opravdu vkus. Má ráda zelenou a červenou barvu, což můžete poznat z fotek. V minulém článku jste chtěli vědět kde Haylee vůbec bydlí, tak se můžete podívat! :)


Jak jsem psala, Haylee miluje zelenou barvu jak můžete samy vidět podle nábytku :))

The Sims 4 - Návštěva v posilovně

15. dubna 2015 v 14:39 | Limonáda .
Tak dnes se podíváme za mojí siminkou Haylee do posilovny, kde potkala také nového frajera který se jí zalíbil :D


Jako první si šla Haylee trochu zabouchat po práci byla chudinka celá nesvá :D .

The Sims 4 - Sourozenecká láska

4. února 2015 v 18:09 | Limonáda .
Můžu říct, že v TS4 není zas tak jednoduché udělat to aby se simík se simíkem měli rádi. Už se mi několikrát stalo, že jsem měla spíš více nepřátel než přátel :D . Doufám, že už mi zahlasuje víc lidí v anketě, že the sims 4 hraje... přijde mi to strašně málo :)


The Sims 4 - Moje nová kamarádka

3. ledna 2015 v 14:09 | Limonáda .
Ahojte, včera jsem hrála Simsíky a chtěla jsem k mojí rodince nastěhovat do sousedství nějaké nové kamarády! Tak že otevřu galerii ( byla jsem strašně líná něco sama vytvářet) tak jsem hledala, hledala a našla jsem jí! Ano je to Phoebe z Friends ( přátel ) moje siminka se s ní hned samozřejmě stala nejlepší kamarádkou! :DThe Sims 4 - Seznámení s rodinkou

30. prosince 2014 v 9:39 | Limonáda .
Tak bych vám chtěla ukázat moji novou a asi uplně první rodinku kterou jsem začala pořádně hrát v TS4 :) Pokud budete chtít větší fotku, stačí jen kliknout na obrázek a fotka se vám zvětší :))

Maminka - Nicol, je opravdu skvělá kuchařka, zvládla neskutečně mnoho receptů. Neuvěřitelně miluje celou svojí rodinu a nedala by na ní dopustit :)


Tatínek - Pavel, počítačový blázen který vymýšlí každou chvíli nějakou novou aplikaci do mobilu. Je převážně zavřený u sebe v pracovně. :)


 
 

Reklama