TS4 - NOVINKY

TS4 - Kolekce Báječná kuchyně - Upotávka + informace

13. srpna 2015 v 14:09 | Limonáda .
Ahoj! Tak Vám můžu představit další kolekci do THE SIMS 4, ještě ji nemám zakoupenou budete muset chvíli zase počkat, než se k tomu dohrabu. :D Ptáte se k čemu jsou takové kolekce dobré, už v minulém článku. No já jakožto milovník tak musim mít uplně všechno a je mi jedno kolik do toho vrazím :D . Ale tyto kolekce jsou spíše takové bonusové věci. Kolekce je docela levná, vyjde asi na 200 korun možná trochu víc, ted si nejsem jistá. Ale stojí to za to si myslim. :) Jestli chcete, můžete si něco málo o této kolekci přečíst přímo na CZ STRÁNKÁCH než Vám sem něco o této kolekci napíšu já.


Upoutávka je super, sice se mi teď nelíbí výběr písničky, které jsem si dost chválila tak teď teda nic moc. :D Jinak jestli někdo sledujete CZ stránku na facebooku o The sims 4 tak tam zrovna dneska přidali obrázek, který jsem musela hned záporně okomentovat, no sami můžete vidět jsou zde 4x vlásky do the sims 4 které obsahuje kolekce Báječná kuchyně. Musim říct, že vlásky jsou docela odfláklé..


No posuďte sami, mě se nejvíce líbí C , ale B a D je šílenost to se mi opravdu vůbec nelíbí a přijde mi, že si na tom moc nedali záležet, zase nemůžu říct, třeba ve hře to bude vypadat zase jinak. No uvidíme a již brzy se můžete těšit na článek o tétu kolekci přímo ode mě :))


TS4 - Aktualizace - Myčka na nádobí

7. srpna 2015 v 14:48 | Limonáda .
Konečně je tu aktualizace ve které můžeme najít myčku na nádobí. Aktualizace je bezplatná, takže stahujte ! :)
EA spravila zase nějaké chyby, ale plus mínus co jsem si četla tak nic moc zajímavého. :) Myčku najdeme v kuchyňských spotřebičích a opět v několika barvách.TS 4 - Únik do přírody

5. srpna 2015 v 11:39 | Limonáda .
Ahoj ! Já vás zdravím u dalšího článku, bude to jenom takový krátký a informační článek, chystám se toho udělat s blogem zase dost. Nový design, rubriky. No znáte to, ale jedna z dalších a důležitých novinek je ta, že jsem si konečně včera objednala další přírůstek do The sim 4 a to je únik do přírody. Ano už je docela dlouho k mání, ale já jsem si nejdřív musela našetřit samozřejmě, abych si ho mohla koupit. :D Dneska to spouštím poprvé tak vám sem do konce týdne určitě zase přidám v jednom článku oblečení a v dalším článku nábytek. Zatím na mě vyskočilo toto :


Vypadá to skvěle, už se těším až si zahraju.
Vlastníte někdo tento dodatek ? Hlasujte do anketky ! :)

TS4 - Kolekce přepychový věčírek - Nábytek

22. června 2015 v 17:19 | Limonáda .
AHOJ ! Tak konečně již sliobovaný článek z kolekce přepychový věčírek. Dnes Vám představím nábytek který se v této kolekci nachází, nepočítejte s tím že najdete něco opravdu skvělého, já osobně jsem byla dost zklamaná, ale co.. objednávala jsem si ji přes origin ( Jenom přes origin se dá kolekce objednat ) Pokud by Vás zajímalo, jaké oblečení najdete v této kolekci, koukněte se na TENTO ČLÁNEK. :)Jako první zde najdeme takový jídelní stoleček na který lze přidat i fontána. Je jenom na Vás co pro své hosty přichystáte, tohle se mi opravdu líbí na PÁRTY uplně super! :)

TS4 - Kolekce perfektní patio

18. června 2015 v 21:59 | Limonáda .
Tak máme tu další kolekci k základní hře The Sims 4 . Musim opravdu říct, že EA má vkus na vybírání písniček k videům :D
Jinak skvělá kolekce, zase za deset Euro, což není až tak moc, ale nečekejte, že v kolekci najdete něco uplně neuvěřitelnýho a bude tam toho strašně moc, pár oblečků, nějaký nábytek a hlavně výřivky :) Já zas až budu mít nějakou přebytečnou korunku tak si kolekci koupím a postnu vám se hned fotky! :)

TS4 - Kolekce přepychový věčírek - Oblečení

1. června 2015 v 9:29 | Limonáda .
Tak jsem si konečně pořídila dodatek přepychový večírek, jako první vám představím oblečení z této hry. :) Jsou to spíše outfity které jsem sam vytvořila, pak jsou tam ještě i dvě tričky myslím, ale ty jsou strašný :D .
Není toho moc, ale za tu cenu v přepočtu na český 270,- tak to není až tak hrozné, myslím si, že EA umí dávat i horší ceny. ( V dalším článku vám ukážu nábytek, máte se na co těšit!!)


TS4 - Kolekce přepychový věčírek

21. května 2015 v 21:58 | Limonáda .
Zdravím, pokud je tu ještě někdo kdo neviděl upoutávku na novou kolekci TS4 tak děláte chybu, myslím si, že to jedno z těch povedenějších ukázek. V přepočtu na české peníze je to u nás kolem 250 kč českých, není to tak hrozné, ale zase nemůžete očekávat, že kolekce bude obsahovat hromadu nábytku apod. :))


Máte tuto kolekci?

Jak se Vám líbí video ? :)

 
 

Reklama